İLGİLENDİĞİNİZ PROJEYİ SEÇİN

UZMANLARIMIZ SORULARINIZI YANITLASIN

.

Ondörtüç Pendik

Pendik’ te Huzurlu Yaşamın Adresi

İstanbul’un Pendik ilçesinde hayata geçirilen İnsay Yapı Ondörtüç Pendik konut projesi, hem konumu hem  de  sosyal donatıları sayesinde yatırımcılara yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Ondörtüç Pendik

Proje Özellikleri
İnşaat sektörünün önemli firmalarından olan İnsay Yapı tarafından, İstanbul’un her geçen gün yükselen ilçesi Pendik’te hayata geçirilen Ondörtüç konut projesi, hem konumu hem  de  sosyal donatıları sayesinde yatırımcılara yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

İnsay Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu Yakasında en güzel lokasyonlar arasında yer alan Pendik ilçesinde 8 bin 878 metrekare arsa üzerinde yükselen Ondörtüç Pendik projesi, kullanıcılarına sahip olduğu donatıları ile sakin huzurlu ve kent karmaşasından uzak bir yaşam sunuyor. Lüks ve konforu buluşturan proje, kullanıcılarına üç farklı konut tipi sunuyor.

Pendik’te Huzurlu Yaşamın Adresi!
Ondörtüç projesi, 252 konforlu ve ferah konuttan oluşuyor. Kapalı otopark olanağı mevcut olan projede, yatırımcılara katlara asansörle çıkış olanağı sağlanıyor.

Her  tür kullanıma uygun konut tipinde inşa edilen Ondörtüç Pendik projesi, 66 ile 180 metrekare genişliğe sahip; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve
3 oda 1 salon daire alternatiflerinden oluşuyor. Lüks kavramını ev yaşamına ve kolaylığa uyarlayan Ondörtüç Pendik konut projesi; mimarisi kadar kullanıcılarına sunduğu, sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor.

Projenin kullanıcılarına sağladığı olanaklara arasında; çocuk oyun alanları, koşu parkuru, yürüyüş parkuru, 24 saat güvenlik, oturma alanları, kafeterya, dinlenme alanları, yüzme havuzu  ve kapalı otopark yer alıyor.

Bulunduğu lokasyon sayesinde ulaşım avantajına sahip olan Ondörtüç Pendik projesi, hızlı feribot, Kartal Adalet Sarayı, Pendik Metrosu, Marmara Üniversitesi Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı yakın mesafede bulunuyor. Anadolu Yakası’nın en önemli bölgelerinden Pendik’te yükselen Ondörtüç projesi TEM Otoyolu’nun ve Metro İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirlerarası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

Sağlık merkezlerinin tam merkezinde bulunan Ondörtüç Pendik projesi Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıbbı Onkoloji Polikliniği, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Pendik Bölge Hastanesi, Kurtköy Özel Ersoy Hastanesi, Özel Pendik Şifa Hastanesi, Pendik Özel Yüzyıl Hastanesi, Özel Remedy Hospital, Ersoy Hastanesi, Kaynarca SGK Hastanesi, Pendik Hospital, Özel Pendik Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Pendik Şifa Tıp Merkezi, Dünya Göz Hastanesi, Cihan Tıp Merkezi, Anadolu Tıp Merkezi, Pendik Hospitadent Diş Hastanesi gibi merkezlere komşu konumda bulunuyor.

İhtiyaç duyduğunuz her şeyin elinizin altında olacağı Ondörtüç Pendik projesi, bölgenin en büyük iki alışveriş merkezi olan Neomarin ve Pendorya’ya yürüme mesafesinde konumlanıyor.

www.ondortuc.com.tr
0216 314 14 14